Aktualności Aktualności

Powrót

Zapraszamy na Agrobieszczady !

Zapraszamy na Agrobieszczady !

W najbliższy weekend (28-29 lipca) w Lesku odbędą się już po raz siedemnasty Targi Rzemiosła i Przedsiębiorczości pod nazwą „Agrobieszczady 2012". Również leśnicy z Cisnej, wraz z innymi bieszczadzkimi nadleśnictwami przygotowali wspólnie stoisko ...

Podczas targów swoje wyroby prezentują wystawcy z całego Podkarpacia oraz zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy i firmy z Ukrainy i Słowacji, odbywają się kiermasze rzemiosła i rękodzieła ludowego, wystawy żywności ekologicznej i promocja lokalnych firm, wystawy zwierząt, sprzętu rolniczego i ogrodniczego.
Również leśnicy z Cisnej, wraz z innymi bieszczadzkimi nadleśnictwami przygotowali wspólnie stoisko pod szyldem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Hasło tegorocznej ekspozycji to „Las od nasionka do starodrzewia".
 „Postaramy się objaśnić znaczenie tego hasla i przybliżyć turystyczne walory bieszczadzkich lasów w ramach kampanii „Wakacje w lesie". Odpowiemy na nurtujące Was pytania, opowiemy jak rośnie las i odsłonimy rąbka puszczańskich tajemnic. Przygotowaliśmy sporo atrakcji, gier i zabaw dla najmłodszych. Będzie można zagrać w leśne koło fortuny, poznać drzewa i krzewy albo ruszyć tropem leśnych ssaków . Do zobaczenia w Lesku!" – zachęca do odwiedzania stoiska Justyna Kozubek z Nadleśnictwa Cisna.
tekst i zdjęcia: Adrian Wiśniowski


 

 

 

 

 

 

Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

Polecamy Polecamy