Aktualności Aktualności

Powrót

Konkurs recytatorski "O czym szumi las..." rozstrzygnięty

Konkurs recytatorski "O czym szumi las..." rozstrzygnięty

17.11.2014 w siedzibie Nadleśnictwa Cisna 30 uczestników z 9 szkół naszego powiatu walczyło o zwycięstwo w konkursie recytatorskim „O czym szumi las…”. Tematem przewodnim była oczywiście przyroda w utworach lirycznych.

Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, w związku z czym JURY miało ciężki orzech do zgryzienia. Nasi znakomici jurorzy: Julia Kubic – Dyrektor GCKiE w Cisnej, Wojciech Głuszko – Nadleśniczy Nadleśnictwa Baligród oraz Roman Zielonka – Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Cisna po bardzo burzliwych obradach wyłonili w końcu zwycięzców. Wśród klas I-III bezkonkurencyjna była Diana Bober ze SP w Mchawie, tuż za nią Julia Feret ze SP Cisna i Katarzyna Chomycz również z Mchawy. Wyróżnione zostały Małgorzata Skiba z Monasterca oraz Emilia Ustianowska z Cisnej. W kategorii klas IV-VI zwyciężył Wojciech Konik ze SP w Uhercach brawurowo wykonując utwór „Nie trzeba w lesie kląć". Drugie miejsce przypadło Annie Chomycz ze SP w Mchawie, a trzecie Dominice Dudek z Uherców. W tej kategorii jury postanowiło wyróżnić Natalię Wronowską z Wołkowyji oraz Faustynę Lubińską z Mchawy. Wśród gimnazjalistów tryumfowała Maria Frańczyk z Uherców, druga lokata przypadła Annie Nosek z Leska, a najniższy stopień podium zajęła Martyna Słowińska reprezentującej Gimnazjum z Uharców. Wyróżnienia otrzymały Monika Mamrowicz z Bóbrki i Agnieszka Tyrkut z Leska. Zwycięzcy zostali obdarowani cennymi nagrodami ufundowanymi przez Nadleśnictwo Cisna.

Impreza odbyła się we wspaniałej atmosferze, i już wszyscy obiecaliśmy sobie że za rok się spotkamy na drugiej odsłonie konkursu recytatorskiego „O czym szumi las…"


 

 

 

 

 

 

Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

Polecamy Polecamy